Zgłoś restaurację do akcji „Lato z Tejo” i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

LATO Z TEJO 2018 – AKCJA DLA RESTAURACJI

 

Bezpłatne szkolenia sommelierskie, wyjazd do Portugalii i najlepsze wina z regionu Tejo – to wszystko czeka na restauratorów w II edycji akcji promocyjnej Lato z Tejo! Wystarczy zrealizować zamówienie na min. 30 butelek win z Tejo między 1 kwietnia a 31 lipca 2018 r.

Rozpoczęła się II edycja skierowanej do sektora HoReCa akcji promocyjnej Lato z Tejo. Zainteresowane restauracje i wine bary same decydują, które spośród ponad 50 dostępnych w Polsce win od producentów z Tejo wprowadzą do sprzedaży.

Restauracje, które zrealizują zamówienie na min. 30 butelek win z Tejo, zyskują szansę na bezpłatne szkolenie sommelierskie dla pracowników, które poprowadzi Andrzej Strzelczyk (dwukrotny mistrz Polski Sommelierów i certyfikowany wykładowca WSET). Szkolenie może być zorganizowane indywidualnie dla restauracji, która zrealizuje zamówienie na min. 200 butelek win z Tejo, lub kilku restauracji, które łącznie zakupiły u dystrybutorów min. 200 butelek win z tego regionu (w tym min. 30 butelek zamówionych przez każdą restaurację).

Najważniejsze korzyści:

 • Szansa na bezpłatne szkolenie sommelierskie dla pracowników restauracji (prowadzący: Andrzej Strzelczyk)
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Materiały promocyjne i informacyjne o regionie i winach z Tejo
 • Noty degustacyjne win

Najważniejsze obowiązki restauracji:

 • Realizacja zamówienia na min. 30 butelek win z Tejo w czasie trwania akcji Lato z Tejo
 • Umieszczenie dostarczonych przez Organizatora trójkątnych tekturowych standów stolikowych z informacją regionie Tejo w widocznym miejscu w restauracji
 • Opublikowanie w mediach społecznościowych informacji o udziale w akcji Lato z Tejo z hashtagiem #winaztejo

Konkurs „Wyjedź do Tejo” – zbieraj korki sprzedanych win z Tejo, wyślij do nas i wygraj atrakcyjne nagrody!

 • I miejsce – 4-dniowy wyjazd do regionu Tejo i degustacje win u producentów (+ pakiet 3 win wyselekcjonowanych przez sommeliera win z Tejo)
 • II miejsce – Profesjonalne konsultacje z foodpairingu i układania karty win (+ pakiet 6 wyselekcjonowanych przez sommeliera win z Tejo)
 • III miejsce – Pakiet 6 wyselekcjonowanych przez sommeliera win z Tejo
 • IV-VI miejsce – Pakiet 3 wyselekcjonowanych przez sommeliera win z Tejo

Dystrybutorami win z Tejo w naszym kraju są m.in. Centrum Wina, Kondrat Wina Wybrane, Wineonline, City Wine, Portugalski Świat i Era Wina.

Czas trwania akcji promocyjnej Lato z Tejo 2018 i konkursu Wyjedź do Tejo 2018: 1 kwietnia – 31 lipca 2018 r.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY –  LATO Z TEJO 2018:

Zapoznaj się z Regulaminem akcji promocyjnej Lato z Tejo 2018 i konkursu Wyjedź do Tejo 2018, a następnie wypełnij wszystkie pola formularza i kliknij „Wyślij”.

 

Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką prywatności. Wszelkie pytania dotyczące akcji Lato z Tejo 2018 i konkursu Wyjedź do Tejo 2018 prosimy wysyłać na adres: tejo@4public.pl.

 

Pierwsza edycja – 2017 r.

W 2017 r. odbyła się pierwsza edycja akcji „Lato z Tejo”. Zgłaszające się restauracje otrzymywały pakiety materiałów informacyjnych o winach i regionie Tejo (m.in. cenówki z opisami win i standy na stoliki), a także zestawy przydatnych akcesoriów kelnerskich – wśród nich były m.in. fartuchy, notesy i trybuszony. Restauratorzy zapisywali także swoich pracowników na bezpłatne szkolenie sommelierskie, które w kilku miastach w Polsce poprowadził Andrzej Strzelczyk, dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów i certyfikowany wykładowca WSET.

Akcji „Lato z Tejo” towarzyszył konkurs „Wyjedź do Tejo”. Szansę na udział w 5-dniowym wyjeździe studyjnym do Portugalii miały wszystkie restauracje, które kolekcjonowały korki od sprzedanych butelek win z Tejo, a następnie wysłały je do rozliczenia. Kto zebrał najwięcej – wygrywał. Zwycięzcą została restauracja Primavera z Nowego Targu. Przyznano również dwa wyróżnienia. Restauracje Oskoma z Poznania i wrocławski Vertigo Jazz Club otrzymały specjalne pakiety win z Tejo.

 

Zobacz zdjęcia z pierwszej edycji akcji „Lato z Tejo”: