Zgłoś restaurację do akcji „Lato z Tejo” i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Druga edycja – 2018 r.

Bezpłatne szkolenia, gadżety i wyjazd do Portugalii – to wszystko czeka na restauratorów w akcji promocyjnej Lato z Tejo! Wystarczy wprowadzić do sprzedaży przynajmniej jedno wino z regionu Tejo.

Przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji akcji „Lato z Tejo” rozpocznie się wiosną. Zainteresowane restauracje same zdecydują, które spośród ponad 60 dostępnych w Polsce win od producentów z Tejo wprowadzą do karty win. Partnerami akcji promocyjnej po raz kolejny będą najlepsi dystrybutorzy win z Tejo w naszym kraju, m.in. Ambra, Wineonline, Partner Center, City Wine i Era Wina.

Więcej informacji wkrótce. Zachęcamy do zapisania się do newslettera na stronie głównej, śledzenia działu aktualności i naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram).

 

Pierwsza edycja – 2017 r.

W 2017 r. odbyła się pierwsza edycja akcji „Lato z Tejo”. Zgłaszające się restauracje otrzymywały pakiety materiałów informacyjnych o winach i regionie Tejo (m.in. cenówki z opisami win i standy na stoliki), a także zestawy przydatnych akcesoriów kelnerskich – wśród nich były m.in. fartuchy, notesy i trybuszony. Restauratorzy zapisywali także swoich pracowników na bezpłatne szkolenie sommelierskie, które w kilku miastach w Polsce poprowadził Andrzej Strzelczyk, dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów i certyfikowany wykładowca WSET.

Akcji „Lato z Tejo” towarzyszył konkurs „Wyjedź do Tejo”. Szansę na udział w 5-dniowym wyjeździe studyjnym do Portugalii miały wszystkie restauracje, które kolekcjonowały korki od sprzedanych butelek win z Tejo, a następnie wysłały je do rozliczenia. Kto zebrał najwięcej – wygrywał. Zwycięzcą została restauracja Primavera z Nowego Targu. Przyznano również dwa wyróżnienia. Restauracje Oskoma z Poznania i wrocławski Vertigo Jazz Club otrzymały specjalne pakiety win z Tejo.

 

Zobacz zdjęcia z pierwszej edycji akcji „Lato z Tejo”: