ANDRZEJ STRZELCZYK ZAPRASZA NA SEMINARIUM PO POLSKU PODCZAS PROWEIN 2018


Na tegorocznych targach ProWein w Düsseldorfie (18-20 marca) Andrzej Strzelczyk poprowadzi seminarium winiarskie „Jak profesjonalnie ocenić jakość wina”. Dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów opowie o jakości win, przyglądając się trzem przedziałom cenowym u producentów z regionu Tejo – do 2 , między 2-5  oraz 5-12 €.

Seminarium odbędzie się drugiego dnia targów, 19 marca (poniedziałek) o godz. 14:00 w strefie Wines of Portugal (hala 10, stoiska A42-C42). Prezentacji będzie towarzyszyć degustacja win, bazująca na wybranych etykietach z portugalskiego regionu Tejo.

Wiele osób przyjeżdżających na targi czasem zbyt emocjonalnie podchodzi do zakupu i decyduje się na import tych win, które zasmakowały im podczas degustacji w Düsseldorfie. Pamiętajmy jednak, że stwierdzenie „to wino jest dobrej jakości” to nie zawsze to samo, co „to wino mi smakuje”. Właśnie o tym będziemy rozmawiać w Niemczech na targach ProWein. Seminarium przeznaczone jest dla przedstawicieli polskiej branży winiarskiej, głównie importerów i dystrybutorów, więc będzie po polsku – powiedział o swojej prezentacji Andrzej Strzelczyk.

Udział w seminarium jest bezpłatny dla osób zarejestrowanych na targi ProWein. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja mailowa: tejo@4public.pl