PROGRAM „TEJO FAMILY WINERIES”


Składając zamówienie w ramach programu „Rodzinne Winnice Tejo” („Tejo Family Wineries”), zyskujesz doskonałą ofertę win, wsparcie ze strony Komisji Winiarskiej CVR Tejo, a także szansę na wyjazd do wybranych winnic w regionie.


Dla kogo


Program „Rodzinne Winnice Tejo” („Tejo Family Wineries”) przeznaczony jest dla importerów win, którzy poszukują wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach i bez konieczności składania dużych zamówień.


Poznaj korzyści:


– Zwrot połowy kosztów transportu win z Tejo przy pierwszym zamówieniu,

– Małe zamówienia: wystarczy jedna paleta w miksie,

– Wsparcie marketingowe przy sprzedaży importowanych win z Tejo na polskim rynku,

– Możliwość degustacji win dla swoich klientów z Mistrzem Polski Sommelierów,

– Możliwość wizyty u producenta w regionie Tejo.

Napisz do nas lub zadzwoń po więcej szczegółów: Tejo@4public.pl, tel. + 48 691 360 576 


Współpraca z rodzinnymi winnicami z apelacji Tejo to gwarancja doskonałej jakości win, atrakcyjnej ceny oraz możliwość poznawania osób, które od pokoleń z pasją tworzą wina i z chęcią dzielą się rezultatem swojej pracy.


Winnice rodzinne w programie „Tejo Family Wineries”:


CASA CADAVAL

CASAL DAS FREIRAS

CASA ROMANA VINI

HERDADE DOS TEMPLÁRIOS

PITADA VERDE

QUINTA DA BADULA


Negocjacje cenowe i ustalanie warunków sprzedaży to indywidualny proces odbywający się między importerem i producentem. Komisja Winiarska Tejo oraz jej przedstawicielstwo w Polsce (4public) zapewniają jedynie dostęp do rzetelnej informacji o winach, a także pakiet korzyści wspierających sprzedaż.


W kwestii oferty i zamówienia importerzy mogą kontaktować się bezpośrednio z producentami uczestniczącymi w programie, jednak aby zyskać pakiet opisanych powyżej korzyści, należy wysłać informację o podjęciu współpracy z danym producentem na adres: Tejo@4public.pl.