TEJO WINES SUMMER 2022 – ROADSHOW


Tegoroczne degustacje win z Tejo dla branży HoReCa odbędą się w dniach 17-20 maja w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Spotkania poprowadzi Andrzej Strzelczyk, Mistrz Polski Sommelierów i ambasador win z regionu Tejo w Polsce.

Degustacje branżowe przeznaczone są dla przedstawicieli sektora Horeca, firm cateringowych, sklepów specjalistycznych i sommelierów. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję spróbować najciekawszych win od producentów z portugalskiego regionu Tejo.


Harmonogram degustacji:

17 maja – Poznań (godz. 16:00)

18 maja – Wrocław (godz. 13:00)

18 maja – Katowice (godz. 20:00)

19 maja – Kraków (godz. 16:00)

20 maja – Warszawa (godz. 17:00)


Udział w spotkaniach branżowych jest możliwy po wcześniejszej rejestracji mailowej: Tejo@4public.pl. W tytule maila prosimy o podanie miasta, w którym degustacją są Państwo zainteresowani. Szczegółowe informacje o miejscach spotkań zostaną przekazane przez organizatora podczas rejestracji.


Andrzej Strzelczyk to dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów, certyfikowany wykładowca WSET, założyciel szkoły Polish Wine Academy, juror w konkursach Stowarzyszenia Sommelierów Polskich oraz w konkursach regionalnych w Portugalii. Znawca i ambasador win z portugalskiego regionu Tejo w Polsce. Więcej informacji: www.andrzejstrzelczyk.pl.