WINA Z TEJO NA IMPREZIE PLAYBOYA


Wina z regionu Tejo były serwowane podczas gali Samochód Roku Playboya 2017 w strefie koncertowej.

19 czerwca we wnętrzach i w ogrodzie Pałacu Zamoyskich w Warszawie odbyła się najważniejsza w sezonie impreza organizowana przez polskiego wydawcę magazynu „Playboy”. Każdego roku wręczenie nagród dla Samochodu Roku Playboya i aut wyróżnionych w innych kategoriach gromadzi na wielkiej gali blisko 2 tys. osób. Wśród nich są dziennikarze, gwiazdy kina, telewizji, sportowcy i celebryci. Prezentacjom nagrodzonych samochodów towarzyszą pokazy mody, najlepsza kuchnia i wykwintne trunki. W tym roku zaproszeni goście mieli okazję spróbować także kilkunastu różnych win z portugalskiego regionu Tejo.

Do degustacji zostały wybrane etykiety, które są dostępne w sprzedaży w Polsce i uczestniczą w programie LATO Z TEJO. Wśród nich znalazły się wina od takich producentów, jak Fiuza & Bright, Quinta da Riberinha, Casal Branco czy Enoport. Partnerami degustacji były firmy dystrybuujące w naszym kraju wina od tych producentów – Centrum Wina, City Wine i Wineonline.

Bar, przy którym serwowane były wina z Tejo, został zorganizowany w strefie koncertowej, więc przez cały czas trwania imprezy degustacji towarzyszyła doskonała muzyka. Gwiazdą wieczoru była Kahay.

25-lecie „Playboya”

W tym roku w najważniejszej kategorii zwyciężył Mercedes-AMG GT R, który został Samochodem Roku Playboya 2017. Tegoroczna edycja imprezy była również okazją do świętowania jubileuszu 25 lat wydawania magazynu „Playboy” w Polsce – pierwszy numer ukazał się na rynku w grudniu 1992 r.